دومین نشست ستاد استقبال از کاظم فریدیان در روز سه شنبه ( 9 / 5 / 86 ) در ساعت 17:30 در محل باشگاه کوهنوردی و اسکی دماوند برگزار شد .
اهم مواردی که در این نشست مورد بررسی قرار گرفت به شرح زیر است :
ارائه گزارش کار توسط گروههای کاری : بر همین اساس طرح اصلی پوستر ; کارت پستال و بروشور مربوطه به فعالیت کاظم مورد تصویب قرار گرفت و جهت انتشار به مسئول مربوطه سپرده شد
همچنین در خصوص امور مربوط به تشریفات و مکاتبات مترتب با آن بررسی لازم بعمل امده و ابلاغ گشت .
با توجه به اهمیت موضوع و ایجاد فضای مناسب برای همکاری ; ارتقاء ارتباط مفید و موثر با سرپرستی فدراسیون در دستور کار قرار گرفته و به همین منظور مکاتبه لازم صورت گرفت . اطلاع رسانی در سطح اداره کل تربیت بدنی استان تهران نیز از جمله فعالیت های مرتبط بود که به انجام رسیده است .
دیگر اینکه در بعدازظهر دیروز ارتباطی با " کاظم فریدیان " در شهر اسلام آباد ; پاکستان برقرار شد . . وی در این تماس تلفنی اعلام کرد که در بازگشت از کمپ اصلی در " اسکاردو " توقف نداشته و مستقیما بسمت " اسلام آباد حرکت کرده است ; وی توضیح داد که بدنبال دریافت تائیدیه صعود خود می باشد و در پی دریافت آن با اولین پرواز به ایران خواهد آمد .
لازم به توضیح است شرکتی که امور مسافرتی و هماهنگی های کاظم را انجام می دهد ; نمایندگی خود را در کمک به وی در اخذ تائیدیه فعال نموده است .
جلسه بعدی این ستاد در حاشیه نشست ماهانه انجمن کوهنوردان ایران در ساعت 18 روز چهارشنبه (10 /5/ 86 ) برگزار می شود .
در نشست دیروز ستاد همنوردان دیگری نیز به جمع دوستانشان ملحق شدند که از جمله ایشان آقای رضا آموزگار کوهنورد و وبلاگ نویس جوان می باشد .

1 comments:

    On ۱۳:۲۱ ستاد استقبال گفت...

    ستاد استقبال از فریدیان:
    حمل مشتاقان استقبال از آقای فریدیان توسط بالن .کسانی که علاقه مند به سوار شدن به بالن را دارند می توانند با آقای سعید صبور تماس گرفته و راه تا فرودگاه امام خمینی(ره) برای استقبال از آقای فریدیان را با بالن طی کنند